Global Site
+38 044 207 05 92
багатоканальний
м. Київ, 04074
вул. Лугова, 9с

Офіційний дистриб'ютор японської офісної техніки для друку KYOCERA TM 

Безпека для БФП та принтерів

KYOCERA продовжує розширювати інформаційну безпеку для захисту активів своїх клієнтів.

Докладені зусилля KYOCERA в напрямку удосконалення безпеки БФПі принтерів KYOCERA Document Solutions Inc. (іменовані KYOCERA, в подальшому) визнає важливість забезпечення інформаційної безпеки БФП і принтерів KYOCERA в середовищі замовника, і інформує клієнтів про його важливість.

Першим пріорітетом KYOCERA є надійний захист інформаційних активів клієнта. Ми приймаємо необхідні заходи на численні заходи безпеки для захисту інформаційних активів клієнта від загроз, які стають все більш складними і різноманітними. Постійно працюємо над підвищенням зручності використання БФП і принтерів KYOCERA, KYOCERA одночасно прагне підтримувати і покращувати високий рівень безпеки на БФП та принтери KYOCERA, відповідні робочому середовищі кожного клієнта.

KYOCERA робить рішучі і цілеспрямовані зусилля в розробці функцій безпеки, які забезпечують більш високий рівень безпеки при використанні БФП та принтерів KYOCERA. Ми також розробляємо БФП, які відповідають до міжнародного стандарту безпеки Common Criteria (ISO / IEC 15408), так що клієнти будуть мати можливість використовувати наші продукти з легкістю. Продукти KYOCERA сертифіковані відповідно до IEEE 2600.1, який є міжнародним стандартом безпеки для жорстких пристроїв копіювання, прийнятий в 2009р. Крім того, Federal Information Processing Standard, FIPS 140-2 сертифікований жорсткий диск доступний для деяких моделей пристроїв KYOCERA для збільшеного ​​захисту даних. KYOCERA буде постійно вводити подальші поліпшення в підвищенні безпеки, для захисту пристроїв KYOCERA.
Інформаційна безпека, яка повинна бути забезпечена в БФП і принтерах:

Інформаційна безпека для захисту інформаційних активів, таких як друковані документи, адресні книги і т.п., від витоку інформації, зміни даних і атак, відмови в обслуговуванні та інших подібних загроз при збереженні трьох атрибутів безпеки (CIA): конфіденційність, цілісність і доступність.
KYOCERA розробляє БФП та принтери, маючи розуміння трьох атрибутів безпеки (ЦРУ) для того, щоб клієнти безпечно використовувати продукти KYOCERA.
Конфіденційність означає, щ1о тільки ті особи, які мають право на доступ до інформації активів можуть отримати доступ і використовувати ці інформаційні ресурси. Щоб зберегти конфіденційність, ми повинні запобігти несанкціонованому доступу до інформаційних ресурсів. Наприклад, ідентифікації і аутентифікації функції на БФП та принтерах KYOCERA, увімкнить відповідний контроль доступу для запобігання несанкціонованого розкриття інформації активів клієнта на БФП та принтерах.
Цілісність означає, що інформаційні ресурси повинні бути точними і правильними. Для того, щоб зберегти цілісність, інформаційні ресурси повинні бути захищені від несанкціонованих змін зловмисної третьої сторони. Наприклад, використання функції шифрування дозволяє забезпечити захист даних і запобігає зміні інформаційних активів на БФП і принтерах.

Наявність означає, що інформаційні ресурси повинні бути доступні, коли авторизовані користувачі повинні отримати доступ до них; зберігаючи при цьому конфіденційність і цілісність. Для підтримки доступності, інформаційні ресурси повинні бути доступні в точний час, коли авторизований користувач бажає використовувати його. Наприклад, використання функції інтерфейсу блоку і т.п., обмеження доступу до пристроїв через мережу, щоб захистити інтерфейс від атак відмови в обслуговуванні в БФП і принтерах.
 
 
 
Життєвий цикл продукту безпеки
KYOCERA вважає, що заходи безпеки необхідні протягом життєвого циклу продукції з моменту установки пристрою і експлуатації до зняття з експлуатації. (Малюнок 1)
На етапі установки, паролі і обмеження використання можуть бути встановлені. На етапі експлуатації, контроль доступу, зберігання, захисту даних і аудит журнали, оновлення системи безпеки і т.п. виконуються для підтримки безпечного використання продуктів. На етапі виведення з експлуатації, ініціалізація і внутрішні санітарні дані можуть бути виконані, щоб запобігти зловмисну ​​ приймати дані з пристрою після видалення.
 
 
Малюнок 1: Життєвий цикл розробки продукту безпеки
 
Життєвий цикл розробки продукту безпеки
KYOCERA реалізує відповідні контрзаходи безпеки по відношенню до різних фаз життєвого циклу розробки продукту: планування, розробка, оцінка, виробництво і продаж.
На етапі планування, ми постійно перевірєм новітні тенденції в області безпеки і інформації про уразливість. Ми видобуваємо і аналізуєм вимоги безпеки, засновані на запитах клієнта, так щоб ми змогли включити їх в наших нових моделях і вирішити будь-які проблеми на ранній стадії.
В стадії розробки, ми розробляємо функцію безпеки для клієнтів, щоб використовувати продукти KYOCERA більш безпечним способом. Ми щільно перевірили потенційно вразливі місця, щоб переконатися, що ми не вбудовували ці уразливі елементи.
На етапі оцінки, наші продукти не тільки пройшли через внутрішню оцінку, але і за допомогою об'єктивних оцінок безпеки з боку незалежних лабораторій.
У фазі виробництва, ми встановлюємо безпечні умови і забезпечуємо безпечне проведення тестування строго дотримуючись керівництва по експлуатації, який дозволяє нам виконувати точні операції.
Навіть після продажу, ми прагнемо оперативно реагувати на будь-які проблеми безпеки з ринку. (Малюнок 2)
 
 
Малюнок 2: Продукт безпеки життєвого циклу розробки
Крім того, KYOCERA працює, щоб забезпечити продукти KYOCERA відповідності Common Criteria стандарту сертифікації міжнародної безпеки (відомий як ISO / IEC15408), який видається, коли лабораторія третьою стороною об'єктивно визначає, що функції безпеки на продуктах пройшли всебічний і неухильний процес планування, розробки, оцінки, виробництва і фази продажів, а потім функції правильно функціонували на майданчику замовника.
corporation_logo.png
м. Київ, 04074 
вул. Лугова, 9с

тел. Сервіс:
+38 (044) 207 05 90
Графік роботи:
понеділок - п'ятниця
з 9:00 до 18:00


тел. багатоканальний
+38 (044) 207 05 92
 Систем.png
partner.png
© Copyright 2003-2020 Office System LTD. All Rights Reserved.

Search