Global Site
+38 044 207 05 92
багатоканальний
м. Київ, 04074
вул. Лугова, 9с

Офіційний дистриб'ютор японської офісної техніки для друку KYOCERA TM 

Класифікація додаткового обладнання
Техніка KYOCERA - зручний офісний помічник, конфігурацію якого можна нарощувати в залежності від потреб і конкретних завдань. Додаткові пристрої для роботи з папером істотно полегшують і спрощують організацію документообігу. БФП та принтери Kyocera Document Solutions володіють широкою функціональністю і великими можливостями для розширення. Численні додаткові пристрої (опції) дозволять вам більш ефективно використовувати можливості обладнання і максимально полегшити роботу з документами.

Використання додаткових лотків (маркування "PF" - Paper Feeder) допоможе при одночасній роботі з різними носіями (наприклад, папером різних кольорів) або форматами (А3, А4, Letter і т.д.). Тоді вам не доведеться перекладати листи, ви зможете друкувати на носії потрібного кольору і формату, просто вибравши потрібний вам лоток.
Одного разу надрукувавши двосторонній документ з пристроєм двостороннього друку (або дуплексом "DU" - Duplex), вам абсолютно точно не захочеться вручну перевертати сторінки або друкувати спочатку непарні, а потім парні ... Нехай багатофункціональний пристрій або принтер зроблять це автоматично! Не забудьте, що при цьому економиться не тільки ваш час, але і папір.

Сортувальники документів (SO - Sorter) - незамінна річ для мережевих БФП і принтерів, розрахованих на роботу кількох людей. Набагато зручніше, підійшовши до інших мережних пристроїв, забрати свої документи з приватного лотка, а не шукати їх в загальній купі.

Фінішер (DF - Document Finisher) знадобляться там, де встановлено продуктивне обладнання, що використовується для тиражної друку. Погодьтеся, приємно отримати не просто бездоганно видрукуваний багатосторінковий документ, а вже скріплені листи (або навіть брошуру) - вам залишиться тільки роздати повністю готові копії.


Часто друкуються інші документи зручно зберігати на flash-картах або жорсткому диску - файли будуть швидше виводиться на друк, навантаження на мережу буде істотно менше, а БФП або принтер при цьому ви зможете використовувати без комп'ютера. Це дуже зручно, наприклад, на виставці або торговому залі: прайс-листи і листівки з координатами вашої компанії ніколи не будуть зайвими. Для роботи з файлами на жорсткі диску ви також можете використовувати сканер штрих-кодів. Додаткові пристрої для техніки Kyocera Document Solutions як правило, єдині для всього сімейства пристроїв.

 

corporation_logo.png
м. Київ, 04074 
вул. Лугова, 9с

тел. Сервіс:
+38 (044) 207 05 90
Графік роботи:
понеділок - п'ятниця
з 9:00 до 18:00


тел. багатоканальний
+38 (044) 207 05 92
 Систем.png
partner.png
© Copyright 2003-2020 Office System LTD. All Rights Reserved.

Search