Global Site
+38 044 207 05 92
багатоканальний
м. Київ, 04074
вул. Лугова, 9с

Офіційний дистриб'ютор японської офісної техніки для друку KYOCERA TM 

Необхідно знати


Ми цінуємо кожного покупця і робимо все, щоб наші клієнти залишалися задоволені своїми покупками. Тому ми пропонуємо програму - "KYOCERA за вашою ціною". 

Якщо Ви знайшли оригінальну техніку KYOCERA дешевше або з більш вигідними умовами поставки, ніж у нас, повідомте про це нашим менеджерам. Якщо ваша інформація підтверджується документами - ми продамо цей товар за тією ж ціною або розглянемо можливість зробити ціну нижче. При цьому всі гарантійні і післягарантійні умови залишаються действующімі.Сделаем KYOCERA ще доступніше разом!


 

ВАЖЛИВО: технічні дефекти або технічні проблеми, що виникли внаслідок використання неоригінальних витратних матеріалів не компенсуються за рахунок гарантійного обслуговування виробника.  Офіс Систем ЛТД - попереджає про реальні результати і підводні камені перезаправлення картриджів.

При уявній економії від низької вартості заправки, згодом, навпаки, витрати на обслуговування техніки зростають. Засипка (заправка) картриджів не тільки шкодить вашому обладнанню, але і не дає суттєвої економії, якщо ви уважно розглянете фактичні витрати в цілому *.

  

*Тонер, застосовуваний при засипках (заправках), засипається вручну, «на око». Замовник не в змозі проконтролювати якої якості тонер застосовується при засипках (заправках). Як правило, використовується найдешевший тонер, який і не володіє необхідними намагнічуватися властивостями, в результаті чого тонер потрібно не на папір, а в відпрацювання, відповідно, витрата порошку при заправках значно більше. І, як наслідок, техніка швидко забруднюється, що тягне за собою необхідність більш частих платних технічних обслуговувань, а також заміни дорогих барабанів та інших витратних матеріалів і запасних частин. 

І найважливіше - використання порошків для заправок картриджів ЗАВДАЄ СУТТЄВУ ШКОДУ ЗДОРОВ'Ю КОРИСТУВАЧІВ І ДОВКІЛЛЯ!

 

corporation_logo.png
м. Київ, 04074 
вул. Лугова, 9с

тел. Сервіс:
+38 (044) 207 05 90
Графік роботи:
понеділок - п'ятниця
з 9:00 до 18:00


тел. багатоканальний
+38 (044) 207 05 92
 Систем.png
partner.png
© Copyright 2003-2020 Office System LTD. All Rights Reserved.

Search