Global Site
+38 044 207 05 99
багатоканальний
м. Київ, 04074
вул. Лугова, 9с

Прямий продаж друкарської техніки  KYOCERA TM

Стартовий комплект

 

     Стартовий комплект "KYOCERA" - включає в себе тільки тонер-картридж зменшеною ємності до монохромним пристроїв або комплект з чотирьох тонер-картриджів до кольорових пристроїв, CD диск, провід живлення і інстукцію.

Наявність або відсутність стартового комплекту в стандартній комплектації пристрою залежить від політики виробника KYOCERA Document Solutions і цю інформацію необхідно завжди уточнювати у співробітників компанії «Офіс Систем ЛТД», тому що в залежності від моделі принтера або БФП, стартовий комплект може входити в стандартну комплектацію пристрою, а для деяких моделей оргтехніки KYOCERA Document Solutions потрібно обов'язково купувати тонер-картридж або комплект витратних матеріалів стандартної ємності. Як правило всі моделі початкового і середнього сегментів комплектуються стартовим тонер-картриджем або комплектами кольорових тонер-картриджів для запуску пристрою. Для моделей старшого сегмента завжди необхідно додатково купувати витратні матеріали стандартної ємності. 

     Хочемо звернути Вашу увагу на той факт, що кількість тонера в стартовому комплекті (тонер-картриджі) розраховане лише на запуск пристрою (т.зв. інсталяцію), тобто для того, щоб Ви могли при установці принтера або БФП перевірити режими копіювання та друку, а також зробити правильну настройку пристрою. Обсяг тонера в таких комплектах, як правило в 2 рази менше, ніж у тонер-картриджів стандартної ємності. У зв'язку з цим ми настійно рекомендуємо з придбанням бажаного пристрої KYOCERA відразу ж купити і тонер-картридж або комплект тонер-картриджів стандартної або підвищеної ємності.

corporation_logo.png
м. Київ, 04074 
вул. Лугова, 9с

тел./факс:
+38 (044) 426 65 16
Графік роботи:
понеділок - п'ятниця
з 9:00 до 18:00


тел. багатоканальний
+38 (044) 207 05 92
.png
partner.png
© Copyright 2003-2019 Office System LTD. All Rights Reserved.

Search