Global Site
+38 044 207 05 92
багатоканальний
м. Київ, 04074
вул. Лугова, 9с

Офіційний дистриб'ютор японської офісної техніки для друку KYOCERA TM 

ВІДОМОСТІ ПРО КОРПОРАЦІЇ


    Основною спеціалізацією заснованої в 1959 році японської компанії, штаб-квартира якої знаходиться в Кіото, є її оригінальний продукт: технічна кераміка. Засновник компанії KYOCERA (абревіатура від Kyoto Ceramics, що в перекладі означає «Кераміка в Кіото»), доктор Казуо Інаморі (Kazuo Inamori), передбачав величезний потенціал цього універсального матеріалу в майбутньому. В даний час корпорація KYOCERA є одним з провідних світових виробників компонентів з тонкої кераміки для галузі інформаційних послуг та індустрії засобів зв'язку.

 

     Діяльність Групи KYOCERA, в даний час включає 230 окремих підприємств (станом на 31 березня 2014 г.), в першу чергу зосереджена в трьох областях: інформаційні технології і засоби зв'язку, охорона навколишнього середовища та якість життя, які в свою чергу включають стратегічно важливі організаційні одиниці, які займаються такими напрямками як телекомунікації, управління документообігом, товари, спрямовані на підвищення якості життя (наприклад, в медичному секторі - імплантати з тонкої кераміки), і системи, що використовують енергію сонця. Компанія є одним з провідних виробників сонячних модулів в світі. Гасло корпорації «Нові передові цінності» відображає прихильність KYOCERA інновацій і технологічного прогресу.

 

     Корпорація KYOCERA має консолідований чистий прибуток 1,447,369 млн. Ієн і налічує 69,789 співробітників по всьому світу (за станом на 31 березня 2014 г.), будучи однією з 500 найбільших компаній світу за даними видання Business Week. Численні дочірні компанії в Європі займаються продажем і маркетинговим просуванням лазерних принтерів, копіювальних апаратів, багатофункціональних пристроїв, а також рішень по офісному документообігу, мікроелектронних компонентів, тонкої кераміки і сонячних модулів.

 

     На думку доктора Інаморі, корпорація повинна вести екологічно відповідальний і соціально орієнтований бізнес. У своїй діяльності KYOCERA керується саме цими принципами. Одним із прикладів такої діяльності є всесвітньо відома Кіотська премія, заснована доктором Інаморі. Ця премія присуджується за видатні досягнення в області передових технологій, фундаментальних наук, мистецтва і філософії. Розмір премії становить 50 мільйонів йен (близько 300 000 євро) в кожній з категорій.

ECOSYS - фірмова концепція Kyocera, на підставі якої розробляються принтери і БФП Kyocera

    Корпорація Kyocera, прагнучи об'єднати розробки в області інформаційних технологій, інновації та екологію, в 1992 р першої в світі розробила бескартріджную систему для принтерів. Kyocera використовує унікальну технологію ECOSYS: барабан і девелопер виготовлені з високоміцних матеріалів і розраховані на довгострокову експлуатацію. Єдиним витратним матеріалом є тонер, що значно знижує витрати на друк. І все ж ECOSYS - це щось більше, ніж просто механічні деталі: це повністю продуманий принцип. ECOSYS є злиттям трьох слів: ECOnomy, ECOlogy, і SYStem, що відображають основні принципи інноваційних розробок корпорації Kyocera.

ЕКОномія + ЕКОлогія + СИСтема друкуECOНОМІЯ
Низька Total Cost of Ownership (TCO)

-Довговічність компоненти в конструкцііНізкіе експлуатаційні витрати
-Низька вартість станиці (CPP)
-Нижче витрати на сервіс
-Відсутність простою обладнання
-Розширена гарантія та підтримка


ЕКОЛОГІЯ

-Єдиний витратний матеріал - тільки тонер
-Компоненти з тривалим терміном служби
-Пакування з картону
-Низький рівень шуму і пилу
-Мінімальна споживання електроенергії
-При роботі пристроїв не виділяється озон

СИСТЕМНІ РІШЕННЯ

-Модульна архітектура
-Загальні застосовуються в принтерах і БФП технології
-мережна рішення
-PRESCRIBE

Переваги ECOSYS техніки:

Знижені витрати на утримання

    Загальні експлуатаційні витрати на влаштування ECOSYS - найнижчі в своєму класі. Вони включають в себе: прямі витрати, такі як початкова ціна пристрою і витрати на друк в розрахунку на сторінку, а також непрямі, включаючи обслуговування, заміну витратних матеріалів, наприклад, картриджів, використання паперу, управління пристроєм і вартість споживаної ним енергії. На підприємствах, де друкується або копіюється велику кількість документів, витрати на витратні матеріали можуть значно збільшитися, особливо, якщо необхідно часто міняти досить дорогі картриджі, в які входить барабан, магнітний вал і тонер. Технологія ECOSYS значно знижує ці витрати за рахунок бескартріджной системи - змінюється тільки тонер.

Довговічні компоненти

  Досвід корпорації Kyocera в керамічному виробництві дозволив створити барабан на основі аморфного кремнію, який за міцністю поступається лише алмазу. У звичайних принтерах використовується картридж, куди входять три компоненти: барабан, магнітний вал і тонер. Коли тонер закінчується, необхідно замінювати весь картридж, що може бути досить дорого для користувача. У всіх моделях Kyocera тонер незалежний від барабана, тому єдиним витратним матеріалом є тонер. В результаті принтери ECOSYS забруднюють навколишнє середовище менше, ніж будь-який інший конкуруючий продукт на ринку, при цьому зберігаючи низьку вартість друку в розрахунку на сторінку.

ФАКТИ І ЦИФРИ:

      Корпорація KYOCERA Заснована в 1959 році доктором Казуо Інаморі (Dr. Kazuo Inamori) Штаб-квартира розташована в місті Кіото (Японія)

      Група компаній: 230 компаній (у тому числі Корпорація KYOCERA) (станом на 31 березня 2014 г.)

      Корпорація KYOCERA налічує 69,789 співробітників по всьому світу (за станом на 31 березня 2014 г.). Консолідований чистий прибуток становить 1,447,369 млн. Ієн (станом на 31 березня 2014 г.)

    Корпорація KYOCERA Document Solutions

      У 2000 році KYOCERA об'єднала свій бізнес в області принтерів з бізнесом компанії Mita в області виробництва копіювальних апаратів.
     
       Нова компанія отримала назву KYOCERA Document Solutions. Штаб-квартира розташована в місті Осака (Японія). Корпорація KYOCERA Document Solutions налічує 15,833 співробітників по всьому світу (за станом на 31 березня 2014 г.). Консолідований чистий прибуток становить 307,848 млн. Ієн (станом на 31 березня 2014 г.).

   
 KYOCERA Document Solutions Europe B.V.

    Компанія заснована в січні 2000 року. Штаб-квартира розташована в місті Хоофдорп (Нідерланди). Філія компанії знаходиться в місті Мербуш (Німеччина). KYOCERA Document Solutions Europe обслуговує клієнтів в 92 країнах Європи, Близького Сходу і Африки (регіон EMEA). Компанія KYOCERA Document Solutions Europe налічує 1,448 співробітників (станом на 31 серпня 2014 г.).

Керівництво:

     Takuya Marubayashi, Takashi Kuki, Reinhold Schlierkamp, Oscar Sanchez-Gonzalez, Hironao Katsukuracorporation_logo.png
м. Київ, 04074 
вул. Лугова, 9с

тел. Сервіс:
+38 (044) 207 05 90
Графік роботи:
понеділок - п'ятниця
з 9:00 до 18:00


тел. багатоканальний
+38 (044) 207 05 92
 Систем.png
partner.png
© Copyright 2003-2020 Office System LTD. All Rights Reserved.

Search