Global Site
+38 044 207 05 92
багатоканальний
м. Київ, 04074
вул. Лугова, 9с

Офіційний дистриб'ютор японської офісної техніки для друку KYOCERA TM 

 Оновлення парку друкарської техніки Роль принтерів і БФП в підвищенні ефективності бізнес-процесів часто недооцінюють, хоча витрати на офісну друк можуть становити до 3% бюджету компанії. Крім вартості друкарської техніки і витратних матеріалів, при розрахунку цієї суми необхідно враховувати амортизацію обладнання, вартість послуг техобслуговування і ремонту пристроїв друку. Як зрозуміти, що ваш парк багатофункціональних друкувальних пристроїв відповідає часу? Зверніть свою увагу або увагу вашого технічного адміністратора на наступні характеристики:

1.Швидкість друку
   
    

Час - один з найцінніших ресурсів, який мають офісні співробітники. Якщо їм доводиться витрачати дорогоцінні хвилини, чекаючи довгоочікуваний документ, продуктивність компанії буде знижуватися.Принтери нового покоління дозволяють приступити до друку миттєво, видаючи першу сторінку документа через 7,5 секунд з режиму сну і через 6 секунд з режиму готовності. Швидкість друку 38 сторінок в хвилину забезпечує безперебійну роботу компанії. Інженери KYOCERA перенесли механізм дуплексу всередину принтера, що разом зі зниженням міжсторінкових інтервалів дозволило зробити двосторонній друк на 88% швидше. Ще один спосіб економії часу полягає в здатності принтерів і БФП тривалий час працювати без втручання людини. Цій меті служать лотки збільшеної місткості, в які можна завантажити відразу декілька пачок паперу, надовго позбавивши себе від необхідності повторювати цю процедуру.


 2.Мобільний друк       

Процес відправлення файлів на друк стає невиправдано довгим, якщо для його здійснення доводиться переносити документи з одного носія на інший. Набагато зручніше підключатися до принтера безпосередньо і друкувати файли та електронні повідомлення безпосередньо з мобільних пристроїв. Сучасні технології дозволяють роздруковувати текстові документи, презентації і PDF-файли зі смартфонів та інших пристроїв під управлінням операційних систем iOS, Android і Windows. Для цього навіть не потрібно встановлювати спеціальний додаток.  KYOCERA Document Solutions має найширше портфоліо пристроїв з Wi-Fi, а в нові рішення для середнього та малого бізнесу додані функції мобільного друку і друку з хмари. Вбудований контролер Ethernet в серіях ECOSYS M2135dn і ECOSYS M3145dn забезпечує зручні можливості роботи по мережі як в офісі, так і в поїздках. Інноваційні БФП здатні виконувати деякі функції комп'ютера і завантажувати відскановані зображення в хмарне сховище, відправляти документи по електронній пошті, зберігати в папку або на USB-накопичувач. Більш того, пристрою можна призначити власний email-адреса і відправляти на нього листи, де б ви не знаходилися. 


3.Безпека       

Захистити компанію від несанкціонованого доступу до конфіденційних завдань друку можна за допомогою різних засобів шифрування і друку по ПІН-коду. Крім захисту від зовнішніх загроз, KYOCERA Document Solutions реалізувала технологію захисту від фізичних маніпуляцій з витратними матеріалами. За бажанням користувача картридж можна «прив'язати» до певного принтера, і в разі крадіжки на іншому пристрої він працювати не буде. Крім того, прихильники ліцензійних товарів зможуть захистити себе від шахраїв: якщо компанії продали підроблений картридж, принтер повідомить про контрафакт.

 

4.Оптимізація витрат на друк  
   

Як вже було сказано, витрати на офісну друк складаються з багатьох складових, серед яких є витрати на електрику. Використання сучасних принтерів і БФП, які споживають менше енергії, ніж старі моделі, не тільки дозволить зменшити витрати, але і підкреслить соціальну відповідальність компанії. Одним з головних нововведень технології KYOCERA ECOSYS є нова структура тонера, частинки якого мають тверду оболонку і м'яку восковидную серцевину. Така будова зменшує температуру плавлення тонера, не знижуючи здатність пігменту закріплюватися на папері. Таким чином, одночасно досягається скорочення енергоспоживання і високу якість друку. Вдосконалені датчики друку дозволяють більш повно використовувати картриджі, а їх збільшеної місткості вистачить в середньому на дванадцять тисяч відбитків, на деяких моделях до шістнадцяти тисяч. Як і всі технологічні розробки, які друкують пристрої з плином часу стають більш компактними, вміщуючи більше можливостей в набагато меншому обсязі. Це має не тільки естетичне значення: купуючи принтери більшого функціоналу, компанія може скоротити площу займаних приміщень, заощадивши, таким чином, на дорогої оренди. У деяких випадках плата за офісні приміщення може бути знижена на 10-30%. 


5.Термін служби       

Навіть якщо ви ретроград і не кидаєтеся на новинки, як тільки вони з'являються у продажу, уникнути заміни техніки при великих обсягах документообігу буде важко і просто нераціонально обходити цей процес далекою дорогою. Техобслуговування і ремонт обладнання з часом стає все важче і дорожче, а повернути до життя застарілі моделі буває неможливо через відсутність запчастин, але для інженерів сервісу компанії «Офіс Систем ЛТД» немає нічого неможливого, складські залишки і налагоджені контакти з виробником дають можливість відновити майже будь-яку машину в реальні і короткі терміни. Піклуючись про своїх клієнтів, KYOCERA Document Solutions збільшив термін гарантії на деякі моделі пристроїв до двох років, а сервіс компанії «Офіс Систем ЛТД» в свою чергу пропонує розширену гарантію на всі пристрої терміном від трьох до п'яти років.

corporation_logo.png
м. Київ, 04074 
вул. Лугова, 9с

тел. Сервіс:
+38 (044) 207 05 90
Графік роботи:
понеділок - п'ятниця
з 9:00 до 18:00


тел. багатоканальний
+38 (044) 207 05 92
 Систем.png
partner.png
© Copyright 2003-2020 Office System LTD. All Rights Reserved.

Search